Šķiedru cementa plātnes fasādēm un interjeram

Arhitektūras betona izstrādājumi, šķiedru cementa plāksnes, fasādes paneļi

Arhitektūras betona izstrādājumi, šķiedru cementa plāksnes, fasādes paneļi
Mūsu uzņēmums ir oficiālais "BTB Beton Architektoniczny Sp. z o.o." pārstāvis Baltijā . Uzņēmums BTB specializējas dekoratīvo betona elementu ražošanā, kuri tiek izmantoti gan ārpus dzīvojamām ēkām, gan fasadēm, gan biroju ēkās, gan sabiedriskajās ēkās. Uzņēmuma personāls sastāv no pieredzējušiem dizaineriem un materiālu speciālistiem, kuri specializējas dažāda veida augstas kvalitātes betona elementu ražošanā. Mums ir plašs autotransporta parks, kas ļauj mums veikt pat nestandarta projektus atbilstoši visprasīgāko klientu individuālajiem projektiem. Mūsu ražotie paneļi var būt jebkura izmēra, formas, faktūras un krāsas. Paneļiem ir divu veidu virsmas struktūra - slīpēta un poraina (ar smilšu strūklu) un četras standarta krāsas - balta, pelēka, tumši pelēka, antracīta.

 pelēks   tumši pelēks   balts antracīts

Cementa celtniecības plāksnes ir ideāli piemērotas gan jauno, gan jau esošo, veco ēku atjaunošanai. Paneļa biezums 7mm,18mm,30mm. Ir iespējams izgatavot dažāda lieluma, dažādas formas paneļus (leņķa, stūri, kastes, apļus, izliektas formas, 3D un citus). Izstrādājumi no arhitektoniskā betona ir estētiski, izturīgi un mūžīgi. Turklāt viņi izceļas ar neierobežotām pielietošanas iespējām. Mūsu paneļiem ir dabiskā betona virsmas struktūra, kas ir galvenā industriālā stila prasība. Katram panelim ir sava unikālā poru struktūra,fasādes paneļiem var būt standarta vai pulēta virsma. Mūsu cementa paneļi ir ideāls celtniecības materiāls industriālam stilam, industriāls stils dizainā. Mēs koncentrējamies uz klientu vajadzībām, tāpēc katram projektam mēs tuvojamies atsevišķi. Mēs garantējam visaugstākās kvalitātes produktus, konkurētspējīgas cenas un savlaicīgu piegādi. Betona elementi ir pieejami baltā, gaiši pelēkā, pelēkā un antracita krāsās. Pēc individuāla pasūtījuma iespējamas jebkādas krāsas

Mēs pavadām klientus katrā pirkuma posmā
Mūsu uzņēmuma prioritāte ir nodrošināt augstas kvalitātes produktus, vienlaikus nodrošinot visaptverošus pakalpojumus. Šajā posmā mēs sniedzam atbalstu betona krāsas, cementa plātnes formas un apdares faktūras izvēlē. Mūsu arhitekts konsultēs estētiskos jautājumos, lai nodrošinātu stilīgu un funkcionālu izkārtojumu. Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst arī monolītu fasādes paneļu ar logu nogāzēm, kā arī plānu betona paneļu (šķiedru cementa plātņu) ražošana, ko galvenokārt izmanto interjerā. Mēs ražojam betona izlietnes, betona dušas paliktņus un vannas, kā arī kamīnus, lampas, galda virsmas virtuvei un vannas istabai,mazās arhitektūras elementi, kas izgatavoti no betona (soliņi, galdi, pakāpieni, kāpnes, parapeti utt.) kas ir viegli un viegli uzstādāmi. Tie ir arī ārkārtīgi izturīgi.

 

Cementa fasādes paneļi,

Šķiedru cementa paneļi jeb fibrocementa fasādes paneļi ir izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī izturību pret mainīgiem laika apstākļiem. Māju un ēku sienu ārējā daļa, kas ar tām pārklāta, ļauj uzturēt optimālu temperatūru telpu iekšienē vasaras mēnešos, savukārt ziemā tā nodrošina aizsardzību pret sienu atdzišanu. Minimālistiskā, gandrīz neapstrādātā izskata dēļ mūsdienu dzīvojamo ēku, sabiedrisko ēku un biroju ēku fasādēm tiek izvēlēts arhitektoniskais betons. Tas ir lieliski apvienots ar citiem materiāliem, ieskaitot koku, stiklu vai tēraudu.

Mēs sirsnīgi aicinām jūs iepazīties ar mūsu piedāvājumu. Mēs specializējamies arhitektonisko betona fasādes paneļu ražošanā. Mūsu šķiedru cementa fasādes paneļi ir ideāls materiāls ventilējamām fasādēm. Ventilējamo fasāžu sistēma saglabā siltumu ēkā un neļauj parādīties mitrumam. Materiāls atbilst visiem nepieciešamajiem kvalitātes standartiem. Mēs piedāvājam paneļus dažādās formās, izmēros, vairākās pamatkrāsās un gludā vai porainā versijā. Lai veiktu pasūtījumu vai jebkādus papildu jautājumus, lūdzu, sazinieties ar mums.

Betona plātņu vispārējie parametri
Betona plāksnēm raksturīga atsevišķu elementu formu un izmēru veidošanas brīvība. Viņiem raksturīgs ilgs kalpošanas laiks un izturība pret mitrumu. Fasādes plāksnes ir arī sala izturīgi un neuzliesmojoši.
Arhitektūras betona plātņu vispārējie parametri:

mazs svars no aptuveni 11 kg / m²,
minimālais biezums: 5 mm,
telpiskie stūra elementi.
augsta izturība.
izturība pret mitrumu un ūdeni.
brīvība formu veidošanā.
porainas un gludas plāksnes,
dabīgā betona krāsas vai beicēts betons.
Arhitektūras betona plātņu uzstādīšana uz fasādes
Mūsu ražotie arhitektūras betona paneļi ir paredzēti ērtai un ātrai uzstādīšanai. Viņiem nav vajadzīgi sarežģīti rāmji vai neparasti dizaina risinājumi. Standarta risinājumi ir pārbaudīti un, galvenokārt, droši. Atkarībā no paredzētā lietojuma un lietošanas vietas ir iespējamas šādas uzstādīšanas metodes.

Līmju uzstādīšana -  šķiedru cementa paneļi mājas ārējai apdarei var būt alternatīva apmetumam ar vieglu mitru izolāciju. Plātnes, piemēram, 7 mm biezas, ar visu virsmu jāpielīmē pie pastiprināta izolācijas slāņa, kas izgatavots no piestiprināta polistirola vai vilnas,

Uzstādīšana uz akmens enkuriem - 30–40 mm biezas plāksnes tiek montētas uz fasādes ar nerūsējošā akmens enkuriem, kas piestiprināti sienā ar ātri nostiprināmām līmēm. Tā ir metode, kas ir līdzīga akmens fasāžu tipiskajai uzstādīšanai.
Montāža uz pamatnes - paneļu montāžu uz pamatnes var veikt trīs veidos:

kniedējot dēļus ar biezumu 7-15 mm vertikāliem profiliem,
pielīmējot 7-15 mm dēļus pie vertikālajiem profiliem ar sistēmas līmi,
pakarināmie 18-30 mm paneļi ar neredzamiem aizmugures griešanas enkuriem.

Betona paneļi interjeram
Mode par betona plātņu izmantošanu interjerā nepāriet, gluži pretēji, tā katru gadu iegūst arvien vairāk atbalstītāju. Arhitekti ļoti bieži iekļauj šo materiālu savos projektos ne tikai tā estētiskās vērtības, bet arī lielisko īpašību dēļ. Arhitektūras betons ir ugunsdrošs, nodilumizturīgs un izturīgs pret mitrumu un ūdeni. No tā izgatavotie interjera dekoratīvie paneļi tiek izmantoti gan dzīvokļos, gan biroju telpās, kā arī sabiedriskās ēkās. Tie ir mūžīgs materiāls, kas gadiem ilgi izskatās lieliski.

Mūsu piedāvājumā esošās interjera betona plātnes ir pieejamas dažādos izmēros, formās un krāsās. Mēs garantējam, ka viņi mainīs jebkuru istabu. Lieliski piemērota viesistabai, virtuvei, guļamistabai vai pusaudžu istabai, kā arī birojā, apkalpošanas vietās un tirdzniecības telpās. Ar pilnu atbildību mēs iesakām arhitektonisko betonu mūsdienīgam interjeram uzturēt neapstrādātā, minimālistiskā atmosfērā. Ja nepieciešams, mēs ar prieku ieteiksim jums izvēlēties pareizo šī materiāla krāsu un faktūru. Lūdzu, sazinieties ar mums.

Arhitektūras betons birojam industriālā stilā.
Burtiskā izvēle ir izmantot arhitektūras betonu industriāla stila birojam. Tas labi darbojas mūsdienīgos, plašajos interjeros ar lielu kubatūru. Raksturīga šāda veida dekoru iezīme ir, cita starpā pelēkas vai pat melnas sienas, dažkārt mijas ar baltu. Viņu smagums parasti tiek sadalīts ar spēcīgiem akcentiem kontrastējošās krāsās. Ideāls akcents šajā gadījumā ir neapstrādāts ķieģelis vai koks. Svarīga ir arī pareizā mēbeļu izvēle. Rūpniecības birojā labākie plaukti ar redzamu rāmi, koka elementus apvienojot ar metālu. Runājot par jebkādiem piederumiem, noteikums ir vienkāršs - samaziniet līdz minimumam un atsakieties no elementiem, kas interjeram piešķir siltumu.

 

 

fasādes dekoratīvās betona plāksnes, Šķiedru cementa plātnes, Šķiedru cementa plātnes fasādēm, Šķiedru cementa plātnes iekštelpu apdarei, Cementa plātnes, fasādes paneļi, fasādes paneļu ar logu nogāzēm, paneļi ar dabiskā betona virsmas struktūru, industriālā stila, materiāli industriālajam stilam, celtniecības materiāls industriālam stilam, fasades apdares paneli, betona paneļi interjeram, cementa celtniecības plāksnes, fibrocementa fasādes paneļi, šķiedru cementa paneļi mājas ārējai apdarei, cementa fasādes paneļi, Ventilējamo fasāžu sistēma, paneļi ventilējamām fasādēm, paneļi fasādēm, dekoratīvās betona plāksne, fasādes plāksness, fasādes apdares plāksnes