Betona - akmens virtuves darba virsmas,virsmas ar izlietnēm vannas istabām, mākslīgā akmens virsmas u.c

 

 


Arhitektūras betona virtuves darba virsmas ir ļoti praktisks un estētisks risinājums, kas derēs gan mazam, gan lielam interjeram. Tie ir ļoti izturīgi pret skrāpējumiem un citiem mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret zemu un augstu temperatūru. Turklāt tie nemainīs krāsu un nemainīs krāsu arī pēc daudzu gadu lietošanas. Betona virtuves virsmas (akmens virsmas) lieliski iederas minimālisma un industriālā stilā, bēniņu interjera stilā, loft interjera stilā. Pateicoties viņiem, katrs interjers iegūst oriģinālu raksturu.

Mēs specializējamies arhitektonisko betona virsmu ražošanā 3 -20 cm biezumā ar vienu vai divām monolītām izlietnēm kopā ar darba virsmu. Mēs piedāvājam dažādu formu un krāsu darba virsmas (darba virsmas ar izlietnēm vannas istabām, virtuvēm), betona izlietnes ( akmens izlietnes), betona vannas ( akmens vannas ), kas atbilst mūsu klientu individuālajām vēlmēm. Mēs uzņemamies visneparastāko projektu īstenošanu. Mēs jums apliecinām, ka pēc pasūtījuma izgatavota betona darba virsma būs stilīgs mūsdienu virtuves interjera papildinājums. Lūdzu, sazinieties ar mums.

Kā citādi interjerā ieviest arhitektonisko betonu?
Arhitektūras betonu var ievietot virtuvē, vannas istabā, uzklājot to uz sienām, ražojot bāru letes, akmens virtuves galdus, akmens plaukti, betona izlietnes, betona vannas utt. Šādas vienošanās rezultāts būs interjers, kas veidots modernā  stilā. Tās unikalitāti vēl vairāk uzsvērs mēbeles ar gludām spīdīgām fasādēm un metāla rāmi. Arhitektūras betons virtuvē labi sader ar koku uz grīdas, kā arī citiem piederumiem, piemēram, plauktiem. Metāla trauki var kļūt par vēl vienu stilīgu akcentu šādā sastāvā. Interesants risinājums ir arī betona laušana ar neapstrādātiem sarkaniem ķieģeļiem. Pietiek, ja uz tiem uzliek sienas fragmentu, un virtuve nekavējoties iegūs izteiksmīgu raksturu.

 

 

 

 mākslīgā akmens izlietne, mākslīgā akmens virtuves virsma

 

 

 

 

 

 

Copyright (C) 2021 Betondeko.lv All rights reserved.